Поклони добродошлице за најмлађе становнике Свилајнца

У Природњачком центру Србије у Свилајнцу организован је пријем за родитеље беба рођених током марта и априла ове године, којима су том приликом уручени беби-пакети и ауто-седишта као знак пажње и подршке локалне самоуправе.
Према подацима Општине Свилајнац, током ова два месеца рођено је укупно 17 беба, а међу новорођенчадима бројнији су били дечаци – на свет их је дошло 13.
У име Општине Свилајнац поклоне је родитељима уручила Моника Петронијевић, чланица Општинског већа, пожелевши најмлађим суграђанима срећно и безбрижно детињство, а њиховим породицама много радости и успеха у одрастању деце.
Ова акција представља део континуиране подршке коју Општина Свилајнац пружа породицама са децом, са циљем унапређења услова за одрастање најмлађих и подстицања родитељства.
Фото-Фејсбук/Општина Свилајнац









